Usługi informatyczne
 

Projektowanie stron WWW

 

"Jeżeli firmy nie ma w Internecie to znaczy, że jej nie ma."

Trudno się z tym nie zgodzić. Internet powoli wrasta się w naszą codzienność. O ile kiedyś różnych ofert szukało się za pośrednictwem ogłoszeń w gazetach, czy też przez katalogi branżowe, o tyle dzisiaj w pierwszym odruchu sięgamy po komputer z dostępem do Internetu. W dobie, kiedy papierowe książki telefoniczne przestają być użyteczne ze względu na to, że mamy zbyt wielu dostawców telekomunikacyjnych, a nasze dane telekomunikacyjne potrafią się zmieniać dynamicznie, Internet staje się po prostu niezastąpiony. Tylko posiadanie własnej strony w Internecie jest w tej chwili gwarancją tego, ze zostaniemy znalezieni przez klientów.


Z drugiej jednak strony, jeśli mamy mieć kiepską stronę WWW, to lepiej, żeby jej w ogóle nie było. Bo czy wyobrażamy sobie dać komuś naszą wizytówkę, wyciągając ją wymiętą i brudną z kieszeni? Sami chyba byśmy nie chcieli być tak potraktowani. A strona WWW to nic innego jak nasza wizytówka. Źle wykonana strona może przynieść więcej szkody jak pożytku. Wiele osób może się zrazić myśląc o tym, ze skoro stronę mamy przygotowaną nieprofesjonalnie to pewnie sami też tak działamy.

 

Dlatego też polecamy wykonanie strony przez firmę artnow. Zapewni to Państwu profesjonalne podejście do tematu, ładny przykuwający wzrok projekt i legalne materiały wykorzystane do budowy strony. Jesteśmy przekonany, iż  Państwa klienci będą zadowoleni z korzystania z takiej strony.

 

Ceny stron są mocno uzależnione od ich wyglądu, tego, jak bardzo ma być rozbudowana strona, jakie technologie będą wykorzystane do jej utworzenia i jeszcze kilku dodatkowych czynników.