Usługi informatyczne
 

Szkolenia

 

Kiedy chodziliście państwo do szkoły, to komputery występowały tylko w literaturze Lema? Wasi znajomi i sąsiedzi co i rusz opowiadają o tym jakie fantastyczne rzeczy można zrobić za pomocą komputera? Wasze dzieci nie mają czasu lub ochoty wytłumaczyć Wam najprostszych rzeczy? Nie macie kogo o to zapytać? Chętnie pomogę w tych problemach. Wystarczy kilka spotkań po to, żeby na poziomie podstawowym zacząć korzystać z komputera i Internetu.

Posiadam bogate doświadczenie w tym temacie. W firmie, w której do niedawna pracowałem, szkolenia były jednym z moich obowiązków i niejednokrotnie musiałem przysposabiać do pracy przy komputerze osoby w wieku okołoemerytalnym, które do tej pory nie miały żadnej styczności z komputerem. Udawało się zawsze. Nie było osoby, która by chociaż w małym stopniu nie opanowała obsługi komputera.

Nie wychodzę z założenia, ze każdy powinien być informatykiem i poznawać najbardziej zawiłe meandry  informatyki. Według mnie należy posiąść tylko niezbędne minimum wiedzy potrzebnej do tego co się chce zrobić z komputerem.

Cena takiej usługi jest zależna od tego jaki zakres szkolenia jest planowany. Jako jednostkę rozliczenia przyjmuje się roboczogodzinę.